ایده های معاملاتی فارکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایده های معاملاتی فارکس


اگر به تازگی تجارت را شروع کرده اید، پس حتماً شروع به آشنایی با اصول تجارت فارکس و تکنیک های معاملات آنلاین فارکس کرده اید. هرچه بیشتر بیاموزید، بیشتر درک خواهید کرد و شاید آسانتر شود. تجارت فارکس، مانند هر تلاش دیگری، نیاز به تمرین، یادگیری و عزم راسخ برای ادامه دادن دارد، حتی زمانی که کار سخت می شود و تمرکز خود را از دست می دهید.

بنابراین، در سال های اولیه تجارت و تست استراتژی ها، بهتر است همه چیز را ساده و سرراست نگه دارید تا در جزئیات و مفاهیم پیچیده غرق نشوید. برای آسان‌تر کردن کارها، در اینجا ایده‌ها و نکاتی برای تجارت فارکس وجود دارد که شما را متمرکز نگه می‌دارد و به شما کمک می‌کند تا حد امکان کارآمدتر پیشرفت کنید.

زنی با ژاکت در مقابل لپ تاپ باز با ایده ها و نمودارهای معاملات فارکس

1. آموزش و یادگیری

چه با بازار فارکس کار کنید و چه با هر بازار مالی دیگری، تجارت و تجارت فارکس به طور کلی نیاز به دانش و آموزش دارد. این بدان معناست که شما چه بخواهید چه نخواهید باید بنشینید و کمی مطالعه کنید. اگر اهل عمل هستید، پس هنوز باید قبل از شروع معامله، کار را انجام دهید و خود را آموزش دهید. اگر تصمیم دارید که مستقیماً وارد عمل شوید، احتمالاً می خواهید ابتدا کمی تحقیق کنید، زیرا ممکن است پول واقعی را به خطر بیندازید. قبل از اینکه احساسی نسبت به بازار و عواملی که قیمت ها را افزایش می دهد، بهترین منابع رایگان و آموزش فارکس را پیدا کنید و شروع به خواندن کنید. . بعدا میتونی از ما تشکر کنی

2. برنامه ریزی، برنامه ریزی، برنامه ریزی

ما نمی توانیم به اندازه کافی بر این موضوع تاکید کنیم. برنامه ریزی قبلی و یک هدف مشخص شما را متمرکز نگه می دارد و از اشتباهات غیر ضروری جلوگیری می کند. گرفتن تصمیمات غیرمنطقی در هنگام معامله آسان است، پس برنامه داشته باشید و به آن پایبند باشید.

با داشتن برنامه معاملاتی فارکس و سازماندهی، می توانید معاملات خود را به صورت برنامه ریزی شده انجام دهید و از غافلگیری جلوگیری کنید. یک برنامه معاملاتی همچنین تضمین می کند که رویکرد شما همه چیزهایی را که تاکنون روی آنها سخت کار کرده اید، مانند تجزیه و تحلیل بازار، مدیریت ریسک و روانشناسی شخصی را در بر می گیرد و در نظر می گیرد.

با یک برنامه معاملاتی، پایه ای را ایجاد خواهید کرد که توسط آن می توانید عملکرد معاملات را اندازه گیری و نظارت کنید.

با برنامه ریزی معاملات خود قبل از وقوع، به این معنی است که ورود واضحی خواهید داشت، ضرر را متوقف می کنید و سود خواهید برد. دانستن این نکات قبل از ورود به معامله به شما کمک می کند که تمرکز خود را حفظ کنید. به برنامه خود پایبند باشید و در دراز مدت نتیجه خواهد داد.

3. طرح معاملاتی خود را برای تست درایو بگیرید

شما باید برنامه معاملاتی خود را تمرین کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید و برای اجرای کامل آن آماده باشید. مهم است که راه خود را یاد بگیرید، با MetaTrader 4 تمرین کنید و قبل از شروع معامله با پول سخت به دست آمده خود، آب را آزمایش کنید.

4. ثابت قدم باشید

همه معامله گران ضرر داشته اند، اما شما باید متمرکز بمانید و برنامه خود را با انضباط دنبال کنید. از مقایسه خود با موفقیت ها یا شکست های دیگران خودداری کنید و برای بهبود دانش و درک خود از پیچیدگی های بازار وقت بگذارید.

5. بدانید چه زمانی نه بگویید

گاهی ممکن است توقف آن سخت باشد، اما باید استقامت داشته باشید. هیچ کس یک شبه میلیونر نشد و تجارت فارکس راه آسانی برای موفقیت نیست. حتی کسانی که به حرفه خود معروف هستند، قبل از بازیگری ساعت ها به مطالعه و یادگیری پرداخته اند. در هر صورت، معاملات فارکس می تواند راهی آسان برای به خطر انداختن پول شما باشد، بنابراین باید با پولی که می توانید از دست بدهید معامله کنید. اگر متحمل ضررهای متوالی می شوید، باید بدانید چه زمانی باید متوقف شوید و از صدای درونی که به شما اشاره می کند تا دوباره تلاش کنید اجتناب کنید. بسیاری از معامله گران شکست می خورند زیرا در نظم بخشیدن به خود ناکام هستند و در عین حال خطرات معاملات اهرمی را فراموش می کنند.

اشاره دست به صفحه لپ تاپ با نمودارهای شمعدانی مربوط به ایده های معاملات فارکس

6. آرامش خود را حفظ کنید و به تجارت ادامه دهید

احساسات و رنج نباید در معاملات آنلاین فارکس وجود داشته باشد. آرامش و عقلانیت را حفظ کنید و از نوسانات شدید احساسات اجتناب کنید. این کار شما را از هدف خود منحرف می کند و منجر به اشتباه می شود. معامله گران باتجربه آرام می مانند و با ذهنی روشن با مشکلات احتمالی معاملاتی روبرو می شوند بدون اینکه اجازه دهند آنها از نظر احساسی روی آنها تأثیر بگذارند.

7. به برنامه معاملاتی خود پایبند باشید، اما انعطاف پذیر باشید

بسیار خوب، ما به اهمیت پیروی از برنامه معاملاتی خود با قاطعیت اشاره کرده ایم. با این حال مراقب باشید که یک طرفه نشوید و فرصت ها را از دست ندهید. همانطور که اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کنید، از الگوهای بازار نیز آگاهی بیشتری پیدا می کنید و یاد می گیرید که به جای واکنش نشان دادن به آنها پس از وقوع حرکت، پیش بینی کنید. باز نگه داشتن ذهن نیز مهارت خوبی است زیرا می توانید در مورد تغییرات احتمالی قیمت حدس بزنید و استراتژی های خود را تقویت کنید.

چند ایده بیشتر برای تجارت فارکس برای مبتدیان

تجارت فارکس برای افراد ضعیف نیست. اما این هم نباید ترسناک باشد. با ثبت نام در یک کارگزار فارکس قابل اعتماد CFD، می توانید با اطمینان وارد بازار فارکس شوید. آنها می توانند در کنار شما باشند و حمایت و کمک کنند، به خصوص زمانی که شرایط سخت می شود و احساس می کنید ممکن است بخواهید تسلیم شوید. همیشه به یاد داشته باشید که تجارت یک دوی سرعت نیست، بلکه یک ماراتن است و برای رسیدن به سطحی که از آن راضی هستید، نیاز به سال ها تجربه و دوز خوب شکست دارد.

  • آن را فقط احمقانه نگه دارید (KISS).

خب، این اصل در مورد معاملات ارز نیز صدق می کند. اگر تازه شروع به معامله کرده اید، بهترین اقدام این است که متواضع بمانید و احتمالاً به دنبال سودهای کوچک و ثابتی باشید که به آرامی رشد می کنید و اعتماد به نفس ایجاد می کنید. مسائل را بیش از حد پیچیده نکنید، با یک برنامه روشن و ساده شروع کنید. سپس می توانید آن را بالا ببرید.

همه دوست دارند جورج سوروس یا پل تودور جونز بعدی باشند، اما با جادو این اتفاق نمی افتد. اگر مایل به انجام هر کاری هستید و به انجام آن ادامه دهید، به معامله‌گری تبدیل خواهید شد که می‌خواهید باشید. فقط تلاش کنید و به تلاش ادامه دهید.

یادگیری یک راه اندازی تجارت، نحوه مدیریت یک موقعیت با ریسک مناسب و داشتن یک هدف روشن در هر زمان بسیار مهم است.

نمودار کندل استیک با قیمت ها در سمت مربوط به ایده های معاملات فارکس

هر کسی روش خاص خود را برای تجارت فارکس دارد و آنچه برای دیگران مناسب است ممکن است لزوماً برای شما مناسب نباشد. دریابید که چه نوع معامله گر هستید و به روش خود معامله کنید. هیچ چیز بدتر از ناامیدی و ضررهای احتمالی نیست که شما مانند دیگران معامله کنید.

  • اگر مبتدی هستید از استفاده زیاد پول خودداری کنید.

همانطور که بسیاری از معامله گران می گویند، اگر مبتدی هستید، آن را کوچک نگه دارید و از معامله با پول زیاد خودداری کنید. عاقلانه است که اندازه حساب خود را در حین تمرین و یادگیری کوچک نگه دارید.

  • به خودتان اجازه اشتباه بدهید.

رسیدن به سطحی که با آن راحت هستید زمان می برد. بنابراین پس از شروع، از ریسک کردن حساب معاملاتی خود اجتناب کنید. با ریسک کمتر و

با کسب تجربه بیشتر، کم کم به جایی که می خواهید خواهید رسید. به خودتان زمان بدهید تا تجربیات ارزشمندی کسب کنید و به خودتان اجازه دهید اشتباه کنید و از آنها درس بگیرید.

  • سیستم معاملاتی خود را ثبت کنید: قوانین، اهداف و معاملات

داشتن یک سند با تمام قوانین معاملات فارکس، اهداف و جزئیات هر معامله، اینکه چه کارهایی را خوب انجام داده اید و چه کارهایی را ضعیف انجام داده اید، به شما کمک می کند ذهن و دیدگاه روشنی داشته باشید. آن را همیشه همراه خود داشته باشید تا مسیر اهداف خود را گم نکنید.

  • بازار بهتر می داند

همه ما اشتباه می کنیم، پس از اعتراف به اشتباه خود نترسید. بازار فارکس همیشه درست است، مهم نیست شما چه فکر می کنید. در حالی که سرمایه گذاران می توانند بر بازار تأثیر بگذارند، بازار نیروی خود است و گاهی اوقات غیرقابل پیش بینی رفتار می کند. به همین دلیل باید همیشه دفاع خود را حفظ کنید و یک برنامه مدیریت ریسک خوب داشته باشید.

در اینجا چند نکته و ایده تجاری مفید برای کمک به شما وجود دارد. البته این لیست جامعی نیست و می توانید با مراجعه به وب سایت کارگزار فارکس IronFX CFD و مطالعه برخی از مقالات آموزشی ما در مدرسه IronFX و وبلاگ ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سلب مسئولیت: این اطلاعات توصیه سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است

اشتراک گذاری:

ایده های معاملاتی فارکس
ایده های معاملاتی فارکس