ایده های معاملاتی فارکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایده های معاملاتی فارکس


اگر به تازگی تجارت را شروع کرده اید، احتمالاً شروع به یادگیری اصول تجارت فارکس و تکنیک های معاملات آنلاین فارکس کرده اید. هرچه بیشتر یاد بگیرید، بیشتر متوجه خواهید شد که تجارت فارکس نیاز به تمرین و اراده دارد، حتی زمانی که کار سخت می شود.

برای اینکه تجارت کمتر پیچیده شود، در اینجا ایده ها و نکاتی برای تجارت فارکس وجود دارد که به شما کمک می کند متمرکز بمانید.

1. خود را آموزش دهید

چه با بازار فارکس یا هر بازار مالی دیگری کار می کنید، تجارت فارکس یا به طور کلی معامله گری نیاز به دانش و آموزش دارد.

بهترین منابع و ابزارهای رایگان آموزش فارکس را بیابید و به جای اینکه درست وارد شوید و ریسک از دست دادن پول خود را بگیرید کمی مطالعه کنید.

2. از قبل برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی کلیدی است. هدف مشخصی برای متمرکز ماندن و اجتناب از اشتباهات غیر ضروری داشته باشید. برای جلوگیری از غافلگیری، یک برنامه معاملاتی فارکس تهیه کنید و به آن پایبند باشید.

یک طرح معاملاتی همچنین متغیرهایی مانند تجزیه و تحلیل بازار، مدیریت ریسک و روانشناسی شخصی را در نظر می گیرد. این به شما کمک می کند عملکرد معاملاتی خود را اندازه گیری و نظارت کنید. بعلاوه، برنامه ریزی معاملات خود قبل از وقوع به این معنی است که ورود واضح، توقف ضرر و سود خواهید داشت.

همانطور که اعتماد به نفس شما افزایش می یابد، یاد خواهید گرفت که الگوهای بازار را بشناسید و به جای واکنش به آنها، نوسانات را پیش بینی کنید.

ایده های معاملاتی فارکس

3. طرح معاملاتی خود را آزمایش کنید

شما باید برنامه معاملاتی خود را تمرین کنید. قبل از شروع معامله با پول سخت به دست آمده خود، آب را با متاتریدر 4 آزمایش کنید. هنگامی که شروع به معامله کردید، اندازه حساب خود را کوچک نگه دارید تا از از دست دادن پولی که توانایی پرداخت آن را ندارید جلوگیری کنید.

4. بدانید چه زمانی نه بگویید

معاملات فارکس می تواند پول شما را در معرض خطر قرار دهد، بنابراین دانستن زمان استراحت بسیار مهم است. حتی بازاریاب‌های معروف ساعت‌ها مطالعه کرده‌اند و یاد گرفته‌اند که چه زمانی نه بگویند. با این حال، بسیاری از معامله گران به دلیل عدم نظم و انضباط یا فراموش کردن خطرات معاملات اهرمی شکست می خورند.

همچنین باید از احساس هیجانی یا استرس در معاملات آنلاین فارکس اجتناب شود. حواس پرتی است و می تواند منجر به اشتباه شود.

چند ایده بیشتر برای تجارت فارکس برای مبتدیان

تجارت فارکس برای افراد ضعیف نیست. اما این هم نباید ترسناک باشد. با یک کارگزار فارکس قابل اعتماد CFD ثبت نام کنید تا بتوانید با اطمینان وارد بازار فارکس شوید. آنها کمک و حمایت خواهند کرد، به خصوص زمانی که شرایط سخت شود.

  • آن را فقط احمقانه نگه دارید (KISS).

خب، این اصل در مورد معاملات ارز نیز صدق می کند. اگر تازه تجارت را شروع کرده اید، بهتر است فروتن باشید. در حالی که به آرامی اعتماد به نفس ایجاد می کنید، به دنبال دستاوردهای کوچک و ثابت باشید.

  • به خودتان اجازه اشتباه بدهید.

همه ما اشتباه می کنیم، پس از اعتراف به اشتباه خود نترسید. رسیدن به سطحی که با آن راحت هستید زمان می برد. بنابراین پس از شروع، از ریسک کردن حساب معاملاتی خود اجتناب کنید. به خود فرصت دهید تا تجربیات ارزشمندی کسب کنید و از اشتباهات خود درس بگیرید.

  • سیستم معاملاتی خود را فهرست کنید: قوانین، اهداف و معاملات.

سندی با تمام قوانین تجارت فارکس خود، اهداف و جزئیات هر معامله ایجاد کنید، چه کارهایی را خوب انجام دادید و چه کارهایی را ضعیف انجام دادید تا ذهن و دیدگاه روشنی داشته باشید.

ایده های معاملاتی فارکس

بازار فارکس همیشه درست است، مهم نیست شما چه فکر می کنید. در حالی که سرمایه گذاران می توانند بر بازار تأثیر بگذارند، بازار نیروی خود است و می تواند غیرقابل پیش بینی رفتار کند. به همین دلیل است که همیشه باید یک برنامه مدیریت ریسک خوب داشته باشید. برخی از این نکات و ایده های معاملاتی را برای شروع امتحان کنید. همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت کارگزار فارکس IronFX CFD و مطالعه مقالات آموزشی مدرسه IronFX و وبلاگ ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.