• خانه
  • وبلاگ
  • اوت ایالات متحده NFP: بازگشت به حالت عادی؟

اوت ایالات متحده NFP: بازگشت به حالت عادی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اوت ایالات متحده NFP: بازگشت به حالت عادی؟


اوت ایالات متحده NFP: بازگشت به حالت عادی؟

ماه گذشته، وقتی BLS گزارش داد که NFP بیش از نیم میلیون افزایش یافته است، بازارها شگفت زده شدند. اما بیش از 300000 از این مشاغل ناشی از تعدیل تولد و مرگ بوده است. بعید است که این بار این اصلاح بزرگ باشد، اما این بدان معنا نیست که بازارها دوباره غافلگیر نخواهند شد.

توافق بر این است که 300000 شغل در ماه گذشته ایجاد شده است، در مقایسه با 528 هزار در ماه جولای. این تقریباً میانگین برای سال تا کنون و بسیار بالاتر از حد معمول است. با توجه به اینکه هنوز نزدیک به دو شغل برای هر جوینده کار وجود دارد، چندان هم تعجب آور نیست. از سوی دیگر، تعداد افرادی که اضافه کار می کنند (شغل دوم و حتی سوم) بالاترین میزان در سال های اخیر بوده است.

چگونه بازار ممکن است واکنش نشان دهد

به طور معمول، NFP انتظارات سیاست پولی را تحت تأثیر قرار می دهد، زیرا معیار ترجیحی فدرال رزرو برای اشتغال است. با این حال، چندین عضو FOMC اشاره کردند که افزایش بیکاری برای کاهش تورم قابل قبول است. در واقع، در سخنرانی جکسون هول پاول، نظر «درد» شامل انتظار افزایش بیکاری بود.

بنابراین بدتر شدن وضعیت اشتغال بعید است که فدرال رزرو را از برنامه ریزی منصرف کند. از سوی دیگر، بازارها در جلسه بعدی تقریباً 75 واحد بر ثانیه قیمت گذاری می کنند. بنابراین یک ضربه قابل توجه دیگر به سادگی آنچه را که از قبل برای سفت شدن بیشتر انتظار می رود تأیید می کند.

پس آیا خبر خوب خبر خوبی است؟

بهبود وضعیت شغلی در ایالات متحده می تواند به این معنی باشد که اقتصاد هنوز هم سرزنده است. تعداد مشاغل به عنوان یک شاخص عقب مانده از سلامت اقتصادی در نظر گرفته می شود. با جدیدترین بحث در مورد اینکه آیا ایالات متحده در رکود است یا نه، تعداد مشاغل قوی باقی می ماند ممکن است سرمایه گذاران را احساس کنند که دو چهارم رشد منفی تولید ناخالص داخلی بیشتر یک ناهنجاری است تا شروع یک روند. اعداد بهتر از حد انتظار در نهایت می تواند کمی خوش بینی به بازارها بدهد.

از سوی دیگر، محدوده انتظارات بسیار گسترده است، از 75K تا 452K. هیچ خوشه‌بندی از انتظارات حول یک عدد مشخص وجود ندارد، به این معنی که می‌تواند در پاسخ به نوسانات بازار افزایش یابد.

شاخص ها مهم هستند

پیش بینی می شود نرخ بیکاری در 3.5 درصد ثابت بمانداما انتظار می‌رود که نرخ مشارکت نیروی کار از 62.1 درصد قبل فقط اندکی به 62.2 درصد افزایش یابد. این واقعیت که در سال گذشته مشاغل زیادی ایجاد شده است، اما نرخ بیکاری ثابت مانده است، ممکن است نشان دهنده تنش های بازار کار باشد.

از آنجایی که تورم یک نگرانی بزرگ است، ممکن است بر مؤلفه میانگین درآمد ساعتی تأکید بیشتری شود. انتظار می‌رود میانگین درآمد با سرعت متوسط ​​به 5.3 درصد برسد. رشد سالانه 5.2 درصد قبلا. با تورم 8.5 درصد، متوسط ​​کارگران ایالات متحده همچنان شاهد کاهش درآمد واقعی هستند.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم. اکنون حساب Orbex خود را باز کنید.

پست اوت NFP ایالات متحده: بازگشت به حالت عادی؟ اولین بار در وبلاگ تجارت فارکس Orbex ظاهر شد.