• خانه
  • وبلاگ
  • انتظار می رود در ماه آوریل، NFP ایالات متحده بازار کار ضعیف تری را نشان دهد

انتظار می رود در ماه آوریل، NFP ایالات متحده بازار کار ضعیف تری را نشان دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتظار می رود در ماه آوریل، NFP ایالات متحده بازار کار ضعیف تری را نشان دهد


واکنش بازار به داده‌های NFP فردا ممکن است پس از تغییراتی که از آخرین جلسه فدرال رزرو انجام شده، کمی خاموش باشد. داده‌های نیروی کار به دو دلیل اصلی برای بازارها مهم است: بینش در مورد چگونگی توسعه اقتصاد و پیامدهای سیاست فدرال رزرو. پیش از تشکیل مجدد فدرال رزرو، دو نسخه NFP دیگر منتشر خواهد شد، بنابراین تأثیر داده های فردا بر سیاست پولی می تواند کاهش یابد.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

از سوی دیگر، بازار با مشکلات اخیر در دو بانک منطقه‌ای دیگر مواجه است. فدرال رزرو قویاً اشاره کرده است که در جلسه بعدی نرخ بهره متوقف خواهد شد و اکنون بازارها به شرط بندی روی زمان وقوع “پیوت” روی آورده اند. چرخش عموماً زمانی است که فدرال رزرو شروع به کاهش نرخ بهره خواهد کرد. و تعریف این انتظارات می‌تواند به داده‌های نیروی کار منتهی شود، به خصوص اگر معلوم شود که با انتظارات بسیار متفاوت است.

ایجاد زمینه

فدرال رزرو و بازارها بر سر اینکه چه اتفاقی برای نرخ بهره در آینده خواهد افتاد با هم اختلاف دارند و این پیامدهای بزرگی برای دلار دارد. پس از جلسه چهارشنبه FOMC، بازار اولین افزایش نرخ بهره را در اوایل ماه جولای آغاز کرد و به دنبال آن کاهش دیگری در سپتامبر رخ داد. فدرال رزرو اصرار دارد که نرخ بهره را تا پایان سال بالا نگه خواهد داشت.

اگر فدرال رزرو درست باشد، به این معنی است که معامله گران به میزان قابل توجهی ارزش دلار را پایین می آورند. بازدهی به دلیل پیش بینی کاهش نرخ در اواخر سال تحت فشار قرار گرفته است و ارزش دلار را در برابر سایر ارزها به ویژه یورو کاهش می دهد. اگر فدرال رزرو بتواند به سلاح های خود پایبند باشد، می تواند به معنای افزایش روند دلار باشد زیرا بازار مجبور به اصلاح است. از سوی دیگر، ممکن است بازار به اندازه کافی تخفیف نداشته باشد. اگر فدرال رزرو کاهش دهد، برای جلوگیری از یک رکود بزرگ است و این به بیش از 50 واحد کاهش نیاز دارد. اگر بازار درست باشد، باز هم به دلیل گستردگی کاهش ها ممکن است اشتباه باشد.

مراقب چه چیزی باشیم

تعداد مشاغل نشانگر عقب ماندگی اقتصاد است، زیرا مشاغل معمولاً تنها پس از مشخص شدن کاهش تقاضا کارگران را اخراج می کنند. زمانی که نرخ بیکاری شروع به افزایش می کند، رکود اساساً در حال حاضر است. بنابراین معامله گران به دنبال “هشدار قبلی” در مورد رکود در داده های آینده نیستند، بلکه نشانه هایی هستند که کارفرمایان در حال کند شدن هستند. ایجاد شغل بسیار بالاتر از میانگین پس از همه گیری است زیرا مشاغل تلاش می کنند به حالت عادی بازگردند. و ایالات متحده هنوز حدود 3 میلیون شغل برای بهبود کامل فاصله دارد. یک NFP کمتر از 200K نشانه‌ای از تضعیف نیروی کار است که حاکی از رشد آهسته‌تر دستمزدها است، و از جمله مواردی است که وقتی اقتصاد به سمت رکود می‌رود دیده می‌شود.

توافق بین تحلیلگران این است که تنها 190000 شغل در ماه آوریل ایجاد شده است، در مقایسه با 236 هزار در ماه مارس. انتظار می رود این امر به آن کمک کند نرخ بیکاری به 3.6 درصد رسید در مقایسه با 3.5 درصد قبلی، با مشارکت پایدار نیروی کار. در مورد تأثیر بالقوه بر تورم، انتظار می رود میانگین دستمزدها با همان نرخ ماه گذشته در 3.0 درصد افزایش یابد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده