• خانه
  • وبلاگ
  • انتظار می‌رود که PMI جهانی فلش برای دسامبر روند نزولی را تأیید کند

انتظار می‌رود که PMI جهانی فلش برای دسامبر روند نزولی را تأیید کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتظار می‌رود که PMI جهانی فلش برای دسامبر روند نزولی را تأیید کند


پس از چرخه اصلی بانک مرکزی این هفته، احتمالا آخرین داده مهم برای سال، انتشار فردای داده های اولیه PMI است. با توجه به تعطیلات پایان ماه، بسیاری از نقاط داده یک هفته به جلو منتقل شده اند. بنابراین این اعداد می توانند لحن را برای بازارها تعیین کنند تا زمانی که در اوایل سال جدید به اعداد نهایی دست یابیم.

از آنجایی که معامله گران تلاش می کنند تا تحلیل کنند که آیا در سه ماهه آینده رکود جهانی وجود خواهد داشت یا خیر، PMI ها یک شاخص پیشرو هستند که می توانند سرنخ هایی را ارائه دهند. اگر نتایج زیر 50 باشد، به این معنی است که مدیران شاهد بسته شدن کسب و کار خود هستند. بالای 50 به معنای گسترش است. PMI هایی که به انقباض خود ادامه می دهند به عنوان یک علامت هشدار دهنده در مورد آمدن رکود تلقی می شوند.

مراقب چه چیزی باشیم

استرالیا:

استرالیا یکی از معدود کشورهایی است که به توسعه خود ادامه می دهد، اما با گذشت زمان به آرامی سقوط می کند. با وجود بازگشایی در چین، انتظار نمی رود PMI استرالیا روند را تغییر دهد. پیش بینی PMI تولید در دسامبر به 51.0 کاهش می یابد از 51.3 قبل انتظار می رود PMI خدمات نسبت به 47.6 قبلی بهبود جزئی به 48.0 نشان دهد.

فرانسه:

به‌عنوان اولین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا که گزارش می‌دهد، ارقام فرانسوی اغلب لحن را برای انتظارات از اقتصاد اشتراکی تعیین می‌کنند. انتظار می‌رود روند در اینجا به کاهش بیشتر به سمت انقباض ادامه دهد، اگرچه هنوز به اندازه معمول در رکود بد نیست. انتظار می رود PMI تولید فلش فرانسه به 48.2 کاهش یابد در مقایسه با 48.3 قبلی. انتظار می رود PMI خدمات از 49.3 قبلی به 49.1 کاهش یابد.

آلمان:

انتظار می‌رود که بزرگترین اقتصاد اروپا در میان فشارهای ناشی از تلاش‌ها برای کاهش شدید تقاضای انرژی، عملکرد ضعیفی داشته باشد. با این حال، انتظار می رود آلمان بهبود جزئی را نشان دهد. انتظار می رود PMI تولید فلش به 46.3 برسد از 46.2 قبلی، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات کمی بیشتر از 46.1 قبلی به 46.3 برسد.

منطقه یورو:

با توجه به گزارش آلمان و فرانسه، این رقم معمولاً تنها در صورتی بر بازار تأثیر می گذارد که تفاوت قابل توجهی با روند تعیین شده توسط بزرگترین اقتصادهای بلوک داشته باشد. انتظار می رود PMI تولید بدون تغییر در 47.1 باقی بماندو همچنین PMI خدمات در 48.5.

انگلستان:

با وجود اعتصابات گسترده در سراسر بریتانیا، انتظار می‌رود بریتانیا همچنان از اروپا پیشی بگیرد، اما بیشتر به سمت انقباض فرو رود. انتظار می رود PMI تولید به 46.3 کاهش یابد از 46.5 قبلی، در حالی که انتظار می رود PMI خدمات از 48.8 قبلی به 48.5 کاهش یابد.

ایالات متحده:

نظرسنجی ایالات متحده همچنان ادامه دارد و از آنجایی که تصمیم فدرال رزرو مطابق با انتظارات بود، بعید است که بر نتایج PMI تأثیر بگذارد. شاخص‌های PMI ایالات متحده اخیراً دچار انقباض شده‌اند، بنابراین اکنون سؤال این است که آیا کاهش رشد نرخ می‌تواند خوش‌بینی کسب‌وکار را بازگرداند یا خیر. انتظار می رود PMI تولیدی ایالات متحده در 47.7 ثابت بماند. در حالی که انتظار می رود PMI خدمات از 46.2 قبلی به 46.8 ارتقا یابد.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده