امریکن اکسپرس | تاریخ و تکامل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
امریکن اکسپرس | تاریخ و تکامل


امریکن اکسپرس (NYSE: AXP) یک شرکت پرداخت جهانی است که افراد را با محصولات، اطلاعات و تجربیاتی که زندگی آنها را بهبود می‌بخشد و به موفقیت کسب‌وکارها کمک می‌کند، مرتبط می‌کند.

پلت فرم پرداخت یکپارچه آنها شامل صادرکنندگان کارت، کسب تاجر و شرکت های شبکه کارت است. امریکن اکسپرس یک رهبر جهانی در ارائه محصولات و خدمات پرداخت به طیف متنوعی از مشتریان از جمله افراد، مشاغل کوچک، مشاغل متوسط ​​و شرکت های بزرگ است.

امریکن اکسپرس در سال 1850 تاسیس شد و مقر آن در نیویورک است. این میراث مبتنی بر خدمات است و با نوآوری پایدار است. کارت های American Express® صادر شده توسط American Express، و همچنین توسط بانک های شخص ثالث و سایر نهادهای موجود در شبکه American Express، به طور گسترده توسط میلیون ها خرده فروش در سراسر جهان پذیرفته شده است.

تاریخچه شرکت

American Express Corporation یک شرکت مالی آمریکایی است که عمدتاً کارت های اعتباری، پردازش پرداخت ها و خدمات مرتبط با سفر را در سراسر جهان ارائه می دهد.

در 18 مارس 1850، سه تجارت که درگیر تحویل سریع کالا، جواهرات و پول بین نیویورک و بوفالو، نیویورک و مکان‌هایی در غرب میانه بودند، ادغام شدند و شرکت اصلی را تشکیل دادند:

  • 1: Livingston, Fargo & Company که قبلاً وسترن اکسپرس شناخته می شد، در سال 1845 توسط هنری ولز و ویلیام جی فارگو تأسیس شد.
  • دوم: Wells & Co. (قبلاً Livingston, Wells & Co.) که ولز در سال 1846 یکی از بنیانگذاران آن بود و هنوز در زمان ادغام آن را کنترل می کرد.
  • 3rd: John Butterfield و James D. Wasson سومین Butterfield & Wasson را تشکیل دادند.
امریکن اکسپرس | تاریخ و تکامل

شرکت امریکن اکسپرس

امریکن اکسپرس به عنوان یک گروه کوچک از سرمایه گذاران به رهبری ولز به عنوان رئیس جمهور و فارگو به عنوان منشی آغاز شد. با پایان جنگ داخلی آمریکا، شرکت او با بیش از 900 دفتر در ده ایالت به قدری بزرگ شده بود که در سال 1866 رقابتی را در قالب شرکت بازرگانان اتحادیه اکسپرس به خود جلب کرد.

پس از دو سال رقابت شدید، این دو شرکت در 25 نوامبر 1868 با هم ادغام شدند و شرکت اکسپرس اتحادیه بازرگانان آمریکا را تشکیل دادند و فارگو به عنوان رئیس باقی ماند. در سال 1873، این شرکت به شرکت آمریکایی اکسپرس تغییر نام داد.

نوآوری ها

پس از مرگ فارگو در سال 1881، برادر کوچکترش جیمز کونگدل فارگو (1829-1915) رئیس جمهور شد و شرکت را برای 33 سال آینده رهبری کرد. او مسئول سفارش پولی امریکن اکسپرس (1882) و چک مسافرتی امریکن اکسپرس (1885) است. (1891). او همچنین اولین دفتر اروپایی را در پاریس تأسیس کرد (1895).

توسعه خارج از کشور با ایجاد دفاتر در کشورهای مختلف اروپایی از جمله انگلستان (1896) و آلمان (1898) ادامه یافت. در اوایل دهه 1900، این شرکت شروع به ارائه خدمات در برزیل، آرژانتین، ژاپن، چین، مصر و هند کرد.

هنگامی که دولت فدرال ایالات متحده در سال 1918 صنعت اکسپرس را با هم ترکیب کرد و تمام عملیات اکسپرس داخلی را تحت شرکت American Railway Express ترکیب کرد، امریکن اکسپرس تقریباً به طور کامل بر روی فعالیت های بانکی خود و خدمات مسافرتی تازه اعلام شده خود در سال 1915 متمرکز شد.

سرمایه گذاری ها

در سال 1958، امریکن اکسپرس کارت شارژ سبز نمادین را ایجاد کرد. این شرکت دارایی های خود را با خرید شرکت هایی در زمینه بانکداری سرمایه گذاری، بیمه و انتشارات از دهه 1960 تا 1980 متنوع کرد. شرکت بیمه صندوق آتش نشانی را در سال 1968، شرسون لوب رودز، شرکت، یک تجارت کارگزاری اصلی، در سال 1981، و Investors Diversified Services, Inc.، یک بیمه، صندوق متقابل و سازمان مشاوره مالی عمده مستقر در مینیاپولیس، در سال 1984 خریداری کرد.

امریکن اکسپرس | تاریخ و تکامل

شغل امریکن اکسپرس

امریکن اکسپرس یک شرکت کارت اعتباری بزرگ است که به افراد، مشاغل کوچک و شرکت ها کارت ارائه می دهد. چک های مسافرتی، کارت های اعتباری، خدمات برنامه ریزی سفر تجاری و شخصی، بسته های تور و آژانس های رزرواسیون هتل و ماشین کرایه از جمله پیشنهادات این شرکت در زمینه سفر است. در آغاز قرن بیست و یکم، امریکن اکسپرس به بیش از 40 کشور گسترش یافت. همچنین دارای یک بازوی انتشاراتی بود که انتشاراتی از جمله سفر و اوقات فراغت و غذا و شراب را تولید می کرد. با این حال، در سال 2013 به شرکت Time فروخته شد.

چرا سهام معامله می شود؟

سرمایه گذاری در بازار سهام اگر به درستی انجام شود می تواند کاملاً سودآور باشد. با توجه به محبوبیت فزاینده CFD ها، تعداد فزاینده ای از معامله گران ترجیح می دهند سهام را با استفاده از CFD نسبت به سهام عادی معامله کنند و به مزایای قابل توجهی مانند اهرم و گزینه طولانی یا کوتاه مدت اشاره می کنند. علاوه بر این، معاملات کسری تنوع سبد را تسهیل می کند و به شما امکان می دهد در بسیاری از شرکت ها برای کسری از قیمت سهام شرکت کنید.

CFD های اشتراکی به شما این امکان را می دهند که با معامله آنها با اهرم، قدرت خرید خود را افزایش دهید. این بدان معناست که شما فقط باید بخش کوچکی از کل ارزش تجاری (حاشیه) را واریز کنید تا در معرض دید کامل بازار قرار بگیرید.

سود می تواند در هر دو بازار صعودی و نزولی تحقق یابد. اساساً، معامله‌گران CFD سهام علاقه‌مند به سفته‌بازی و گرفتن حرکات قیمت با گرفتن موقعیت‌های کوتاه یا لانگ هستند تا از حرکت نزولی یا صعودی قیمت دارایی سود ببرند. معامله گرانی که طولانی مدت هستند ممکن است با پرداخت سود سهام پاداش دریافت کنند، در حالی که کسانی که کوتاهی می کنند ممکن است با هزینه های سود سهام مواجه شوند.

معاملات سهام CFD به شما این امکان را می دهد که از حرکت یک سهام بدون داشتن واقعی آن سود ببرید و ریسک را کاهش دهید.

با استفاده از CFD بر روی سهام، می توانید سهام بسیاری از بازارها در سراسر جهان و همچنین ابزارهای دیگر را معامله کنید و اطمینان حاصل کنید که سبد معاملاتی شما بیش از حد به یک بازار وابسته نیست و سبد معاملاتی خود را متنوع می کند.

CFD های سهام به راحتی قابل درک هستند. علاوه بر این، خدمات معاملاتی کارگزاران، معاملات CFD روی سهام را بسیار آسان‌تر می‌کند و به شما امکان می‌دهد با اطمینان معامله کنید.

  • سهام شرکت های معروف

سرمایه گذاری در بازار سهام به شما امکان می دهد در یک بازار هیجان انگیز با کسب و کارهای جدید و نوظهور شرکت کنید. می توانید سهام را به صورت CFD در برخی از معروف ترین شرکت های جهان مانند اسنپ چت، نایک و گوگل معامله کنید.

معاملات CFD در سهام با IronFX

تجارت CFD را در سهام با یک کارگزار با شهرت بین المللی شروع کنید. سهام تجارت کنید و در برخی از بزرگترین شرکت های جهان سرمایه گذاری کنید. از خدمات معاملاتی IronFX استفاده کنید تا از اجرای سریع سفارش و اسپردهای کمتر از 0 پیپ سود ببرید. با استفاده از پلتفرم تجاری آسان MetaTrader 4 IronFX، می توانید به سادگی در شرکت های معروفی مانند اپل، مایکروسافت و فیس بوک سرمایه گذاری کنید، سبد معاملات خود را متنوع کنید و سود بالقوه خود را به حداکثر برسانید. IronFX همچنین سهام کسری بدون کمیسیون و اهرم انعطاف پذیر تا 1:20 را ارائه می دهد. اکنون می توانید بخش هایی از شرکت های مورد علاقه خود از جمله تسلا، آمازون و اپل را با قیمتی کمتر از 0.1 سهم بخرید یا بفروشید.

سلب مسئولیت:

این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما

لطفا توجه داشته باشید که ایمیل شما فقط برای اهداف بازاریابی استفاده خواهد شد. لطفا برای اطلاعات بعدی قوانین خصوصی ما را مطالعه کنید