• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد


طلا قیمت ها در اوایل امروز به سطح 1630 دلار افزایش یافت و از آن بازگشت پایین های دو ساله سطح به عنوان پول سبز نزدیک قله هایش نفس می کشد با این حال، عملکرد غیر استاندارد بر طلا گسترش می یابد، به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان به خشونت از طریق به صورت تهاجمی نرخ های گردشگری در تلاش برای محدود کردن فشارهای تورمی و از این طریق مرطوب کردن بر درخشش فلز گرانبها. نه تنها این، بلکه همچنین OECD بازنگری رو به پایین برای اقتصاد جهانی رشد برای سال 2023 تقویت شده است، اما همچنین تایید گسترده است ترس ها از موارد اقتصادی تاخیرها در سراسر جهان. در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم کاتالیزورها رانندگی در فلزات گرانبها قیمت، چشم انداز آینده آن را ارزیابی کرده و با یک تحلیل فنی نتیجه گیری کنید.

افزایش شدید نرخ بهره توسط فدرال رزرو بر ارزش آن تاثیر می گذارد

این پول سبز ادامه پیدا میکند تا سلطنت می کند در بازار ارز و طلا در طرف دیگر طیف موج به موج را تجربه می کند خروجی ها به خاطر آنها همبستگی منفی. دلار نیرو پس از آن حفظ می شود تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهرهکه همانطور که انتظار می رفت، نرخ بهره فدرال رزرو را 75 واحد پایه دیگر افزایش داد و سومین افزایش متوالی نرخ بهره را رقم زد. بانک مرکزی در بیانیه ضمیمه خود موضوع خود را به صراحت اعلام کرده است یک تعهد واحد در به ارمغان آوردن پایین تورم به سطح هدف 2 درصد و در بازنگری شده است نمودار نقطه ای برنامه های کمیته به سمت افزایش نرخ بهره بالاتر و برای الف دوره طولانیبا سقف احتمالی 5 درصد در سال 2023 به عنوان تهدید به دست آمد فشار تورمی عمیق شدن ایجاد که در اقتصاد به طور قابل توجهی افزایش یافت. پاول رئیس فدرال رزرو سخنرانی بعد از تصمیم گیری الف ماهی تن پوزه عقابی و نسبت به “درد” برای اقتصاد هشدار داد زیرا بانک مرکزی تلاش می کند تقاضا را کاهش دهد. به خصوص چشمگیر بود پاول رئیس فدرال رزرو ناتوانی در برآورد احتمال سقوط اقتصاد ایالات متحده در یک رکود اقتصادیبا توجه به سرعت رادیکال نرخ های بهره که نگرانی ها را در بازارها افزایش می دهد. این نگرانی ها آشکار بودند منعکس شده است از طریق بازارهای اوراق قرضهجایی که بازده 10 ساله ایالات متحده در حال افزایش بود و بر نگرانی های بازار تاکید می کرد و بازدهی 2 ساله به بالاترین حد خود رسید که نشان می دهد بازار پیش بینی می کند بر رکود اقتصادی برای ضربه زدن به آمریکا زودتر از دیرتر. با افزایش نرخ بهره بالاتر هزینه های فرصت از برگزاری تسلیم ناپذیر میله هاو همچنین جذابیت بازده اوراق قرضه بالا، درخشش زرد فلز مرطوب می کنداز بین رفتن کیف پول سرمایه گذاران

رژه پیام رسان های فدرال رزرو می تواند به گرانبها آسیب برساند این هفته یک سری از FOMC قرار است اعضا سخنرانی کنند و بازار در حال پیش بینی بیشتر است درد ورودی برای فلز براق، باید موضع تهاجمی آنها حفظ شود. دیروز، رئیس فدرال رزرو، کلیولند مستر، همین کار را انجام داد و گفت که «بانک مرکزی ایالات متحده باید سیاست را محدود نگه دارید برای مدتی، و اگر قرار است اشتباهی مرتکب شود، بهتر است فدرال رزرو بیش از حد انجام دهد تا کم کاری انجام دهد.” گزارش وحدت رویه کمیسیون. پیام مشابهی توسط رئیس فدرال رزرو شیکاگو ایوانز در حمایت از افزایش بیشتر نرخ بهره ارائه شد و بیان کرد که “نظر من تقریباً با میانگین برآورد مطابقت دارد.” اعتبار که در اقدامات بانک های مرکزی. در پایان، ما به سخنرانی های برنامه ریزی شده توسط بولارد، رئیس فدرال رزرو سنت لوئیس، بومن فرماندار فدرال رزرو، بوستیک رئیس فدرال رزرو آتلانتا، و رئیس فدرال رزرو ریچموند بارکین اشاره می کنیم که همگی فردا، چهارشنبه، 27 برگزار می شود.هفتم سپتامبر.

تحلیل فنی

نمودار XAUUSD H4

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد

دارم نگاه میکنم XAUUSD نمودار 4H که ما مشاهده می کنیم درهم شکستن از 1652 (R1) پشتیبانی می کند در حال حاضر سطح تبدیل شده است مقاومتپسندیدن دلار جذب می کند جریان های بزرگ پناهگاه امن و در فلز براق به پایین ترین سطح خود از آن زمان تاکنون سقوط کرده است آوریل بر 2020. یک را نگه می داریم پیش بینی های نزولی برای عاقبت به طرف بد برای گرانبها و در حمایت از مورد ما آسیب اخیر از مثلث نزولی همچنین نشانگر RSI زیر نمودار 4 ساعته ما که به خوانش 36 نشان می دهد خلق و خوی منفی که اطراف را احاطه کرده است میله ها. باید خرس ها ادامه دهید من سلطنت می کنم بر فرازممکن است شاهد شکست زیر 1620 باشیم (S1) پشتیبانی می کند پایه و حرکت نزدیک به سطح پشتیبانی 1595 (S2) که قبلاً در اوایل آوریل 2020 دیده شده بود. گاو نر بعهده گرفتن بر فرازممکن است شاهد شکستی بالاتر از 1652 بحرانی (R1) باشیم. مقاومت عملکرد سطح و قیمت به 1677 (R2) نزدیک می شود مقاومت مانع.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

اشتراک گذاری:

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد
افزایش نرخ بهره فدرال رزرو درخشش طلا را کاهش می دهد