• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش فدرال رزرو، پس چی؟ – وبلاگ تجارت فارکس Orbex

افزایش فدرال رزرو، پس چی؟ – وبلاگ تجارت فارکس Orbex

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
افزایش فدرال رزرو، پس چی؟ - وبلاگ تجارت فارکس Orbex


یک اجماع نسبتاً قوی وجود دارد که فدرال رزرو در جلسه بعدی یک چهارم امتیاز افزایش خواهد یافت. اما آنچه واقعاً می تواند بازارها را در یک حلقه قرار دهد این است که بعداً چه اتفاقی می افتد. اکثر معامله گران در حال حاضر انتظار توقف دارند. اما آخرین داده‌ها حاکی از آن است که فشارهای قیمتی قابل توجهی باقی می‌ماند، که می‌تواند فدرال رزرو را به سیگنالی مبنی بر افزایش بیشتر نرخ بهره برساند.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

از سوی دیگر، بازار پیش بینی می کند که فدرال رزرو در اواخر سال مجبور به کاهش نرخ بهره خواهد شد. بنابراین یک بیانیه یا پیام کذب تر از پاول در پست پس از نرخ گذاری بیشتر با انتظارات بازار مطابقت دارد. به دلیل اجماع قوی در مورد پیش‌بینی‌های بعدی، این احتمال وجود دارد که هرگونه واکنش قوی به تصمیم FOMC نسبتاً سریع از بین برود.

چه گزینه هایی وجود دارد؟

سنج ترجیحی فدرال رزرو برای نرخ تورم، عنوان تغییر PCE است. این میزان از دسامبر سال گذشته در حدود 4.6 درصد یا کمی بالاتر از آن ثابت مانده است. این بیش از دو برابر هدف 2.0٪ است، اما مهمتر از آن، کاهش نمی یابد. این بدان معناست که فدرال رزرو می تواند آن را به عنوان نیاز به افزایش بیشتر برای بازگرداندن تورم به یک خط تفسیر کند.

چیزی که فدرال رزرو در حال حاضر بیش از همه از آن می ترسد شروع یک مکث و سپس افزایش دوباره تورم است. که آنها را مجبور می کند برای کنترل تورم، نرخ ها را با سرعت بیشتری افزایش دهند. آنها این را به عنوان از دست دادن “اعتبار” در مبارزه با تورم می دانند. فدرال رزرو معتقد است که تورم توسط انتظارات کنترل می شود، بنابراین توقف در زمان “نادرست” یک نگرانی عمده است. این می تواند ترازو را به نفع افزایش نرخ دیگر منحرف کند و پس از آن در را برای افزایش نرخ باز بگذارد. اما چنین موضعی احتمالاً توسط بازاری که در حال قیمت گذاری در یک وقفه و سپس کاهش نرخ ها در اواخر سال است، به عنوان جنگ طلبانه تفسیر می شود.

بحران بانکی چطور؟

نرخ‌های بهره بالاتر به‌عنوان منشأ بحران بانکی کنونی تلقی می‌شود و توقف فدرال رزرو راهی برای کمک به بانک‌هایی است که با دارایی‌های کم بازده در یک محیط با بازده بالا دست و پنجه نرم می‌کنند. از سوی دیگر، توقف فدرال رزرو به این دلیل می‌تواند بحران اعتماد دیگری را در سیستم بانکی ایجاد کند، زیرا به این صورت تعبیر می‌شود که تنظیم‌کننده چیزی را می‌داند که بازار نمی‌داند. تاکنون بازار دومین فروپاشی بانکی و چهارمین فروپاشی بانکی در کمتر از دو ماه گذشته را با آرامش نسبی به خود اختصاص داده است.

عامل دیگر، همانطور که قبلاً توضیح داده شد، این است که بحران بانکی بر تشدید سیاست های پولی تأثیر می گذارد. این بدان معناست که فدرال رزرو اکنون تحت فشار کمتری برای افزایش نرخ بهره است و ممکن است بتواند تورم را بدون اقدامی کنترل کند. این دلیلی است که تعداد کمی از افرادی که می گویند ممکن است فدرال رزرو در جلسه بعدی مکث کند، ذکر کرده اند.

اگر پاول در اظهارات آماده شده خود به آن نپردازد، در کنفرانس مطبوعاتی پس از تصمیم گیری نرخ، در مورد وضعیت بانکی سوال خواهد شد. میزان وزنی که در تصمیم FOMC به همراه دارد احتمالاً عامل تعیین کننده ای است که آیا معامله گران قیمت را در ماه ژوئن افزایش می دهند یا خیر. هر چه کمتر در مورد وضعیت بانکی صحبت شود، احتمال افزایش مجدد بیشتر می شود. هر چه بیشتر در مورد وضعیت بانکی صحبت شود، احتمال اینکه معامله گران در اواخر سال انتظار کاهش قیمت داشته باشند بیشتر می شود.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات بازار گسترده است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده