اظهارات پاول مانع از تجمع WTI شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اظهارات پاول مانع از تجمع WTI شد


این هفته WTI عکس برنده بعد از سر را دیدم فدرال رزرو در را به وسعت بیشتر باز کنید افزایش نرخ بهره در جلسه آتی در ماه مارس، اعزام معامله گران انرژی برگشت به تخته رسم. همچنین پتانسیل را محدود می کند سود برای کرهبود از چین فروتن اهداف رشد برای سال آینده که تحقیر شده شرط بندی های خوش بینانه در مورد بازگشایی ملت. در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم کاتالیزورها رانندگی قیمت WTIبه خودتان امتیاز دهید چشم انداز آینده و با a به پایان می رسد تحلیل تکنیکال

اظهارات جنگ طلبانه پاول باعث ترس بازارها می شود

دیروز، پاول رئیس فدرال رزرو شهادت می دهد کمیته بانکی سنا و او اظهارات شاهین در بازارها طنین انداز شد. را رئيس هیئت مدیره هشدار داد که نرخ بهره آنها احتمالا هدف قرار می دهند بلندتر از چی سیاستگذاران بانک مرکزی انتظار داشته است، به یک معنا در را برای a سرعت با قدر بیشتر پیاده روی در آینده جلسه اسفند. داده‌های ژانویه در مورد اشتغال، هزینه‌های مصرف‌کننده، تولیدات تولیدی و تورم در دسترس هستند. روندهای نرم شدن معکوس که ما فقط یک ماه پیش در داده‌ها دیدیم.» رئيس هیئت مدیره و افزود: “اگر مجموعه داده ها نشان دهد که سفت شدن سریعتر الزامی است، ما مایل هستیم که افزایش سرعت افزایش نرخ“. را رئيس هیئت مدیره همچنین تاکید کرده است که از بانک تعهد مصمم به خودش وظایف دوگانهفراهم آوردن ثبات قیمت و تسهیل کند بازار کار مطلوب شرایط، و از طریق نظرات او، تحلیلگران دریافتند که او آماده انجام این کار به نظر می رسد فدای رشد و اشتغال که در تبادل برای ثبات قیمتمانند بازار کار آمریکا به طور متوالی داشته است انتظارات را زیر پا گذاشت برای بدتر شدن در چند ماه گذشته. همانطور که بانک اعتراف کرد که هنوز با هدف خود فاصله دارد و الف نرخ ترمینال بالاتر اکنون یک واقعیت استبازارها به سرعت چشم انداز خود را مورد ارزیابی مجدد قرار دادند و الف تغییر در پیش بینی ها در بازارهای سوآپ رخ داد. آ واکنش فرار نیز مشاهده می شود در بازارهای انرژیپسندیدن WTI به شدت سقوط کرد پیرو نظرات رئیس، به عنوان چشم انداز برای پیاده روی های بیشتر، تقویت شده بر دلار و از آنجایی که نفت خام به صورت دلار آمریکاآ دلارهای سبز قوی تر منجر به کره بیشتر دوست دارم گران برای خریداران خارجی از این رو، این سهوا کاهش تقاضای نفت و بنابراین این به سقوط از قیمت نفت

با کاهش واردات، مازاد تجاری چین افزایش می یابد

همچنین، داده های تراز تجاری چین که در روز سه شنبه منتشر شد، حاکی از یک تقویت کردن از جانب اقتصاد چین به عنوان ملت مازاد تجاری فراتر از انتظارات بود. به طور مشخص، رقم واقعی 116.9 میلیارد بالاتر از 81.08 میلیارد بود که به طور گسترده پیش بینی شده بود و همچنین به طور قابل توجهی بیشتر از نتیجه ماه گذشته 78 میلیاردی بود. با این حال، وارد كردن برای چین به صورت سالانه بودند به طور قابل توجهی کمتر از حد انتظار استد، با رقم واقعی 10.2% گزارش شده است در حالی که رقم مورد انتظار 5.5-% بود. صادرات از سوی دیگر، انتظارات بیش از حد کمتر از حد انتظار اولیه سقوط می کند. بنابراین، کاهش سرعت واردات از چین، بزرگترین مصرف کننده نفت جهان، ممکن است نشان دهنده این باشد کاهش احتمالی تقاضا برای نفت خامکه به طور بالقوه می تواند تاثیر منفی بر قیمت WTI دارد. داده های ترکیبی مطلوب PMI هفته گذشته از این کالا حمایت کرد خوش بینی را افزایش داد که در معامله گران انرژی نمرات که انتظار دارند الف ریباند قوی برای یک سال تمام فعالیت های اقتصادی را سرکوب کرد. علاوه بر این، PMI غیر تولیدی داده های ماه فوریه به 56.3 رسید که بالاتر از انتظار پایه 55.0 بود که افزایش یافت. اعتماد به نفس اضافی که بازگشایی اقتصاد چین و سطح تولید می تواند برسد سطح قبل از کووید سریعتر از حد انتظار استحمایت می کند کره قیمت.

کاهش اهداف رشد از سوی چین به نفت خام ضربه زد

همچنین لازم به ذکر است که کنگره ملی خلق چین هنوز در جلسه تمام وقت این هفته و مشغول بوده است مسائل کلیدی سیاسی در سرزمین اصلی چین و مهمتر از آن با ارزش است سرنخ هایی برای معامله گران انرژی در رابطه با کشور برنامه های آینده نگر. بر اساس گزارش های مطبوعاتی، مقامات چینی قرار داده اند نرخ رشد اقتصادی هدف 5 درصد برای سال 2023 یعنی به طور اساسی متفاوت است از چی تحلیلگران قبل از آن وجود داشت انتظار می رود. هفته گذشته گزارش اختصاصی از رویترز نشان داد که پیش‌بینی‌های مقامات چینی برای رشد بین 5 تا 6 درصد بوده و بیش از نیمی از منابع خود را اعلام کرده‌اند. پیش بینی ها نزدیک به حد بالای 6% در حالی که بقیه بین 5٪ و 5.5٪ متغیر است. به همین دلیل است که تحلیلگران انتظار دارند انحراف به تاثیر منفی بگذارد بر چشم انداز به تاجران نفت خام به عنوان هدف رشد «متوسط» 5 درصد ممکن است کمتر از انتظارات است. به طور کلی، الف کمتر خوشبین است افزایش در جستجو کردن برای خام میتوانست درد می کند قیمت نفت و باعث سقوط آنها به مکان پایین تر شود.

تحلیل فنی

نمودار WTICash 4H

اظهارات پاول مانع از تجمع WTI شد
  • پشتیبانی: 75.65 (S1)، 73.85 (S2)، 71.70 (S3)
  • مقاومت: 78.40 (R1)، 80.75 (R2)، 82.70 (R3)

WTI در یک بود حرکت رو به پایین از 7 مارس به دنبال شهادت جنگ طلبانه پاول، رئیس فدرال رزرو در مقابل سنا. در نتیجه، خرس ها توانستند کنترل بر قیمت کالا و او را فرستاد زیر مقاومت از 78.40 دلار قبلی سطح حمایت اکنون به مقاومت تبدیل شده است (R1). ما نگه می داریم چشم انداز نزولی برای کالاها و در حمایت از پرونده ما، f RSI شاخصی که زیر 50 قرائت می ماند و به 30 نزدیک می شود سطح فروش بیش از حد. علاوه بر این، متذکر می شویم گسترش از جانب باندهای بولینگر به شرح زیر پاول نظرات و به طور خاص قیمت تمایل به معاشقه با حد پایین نوار است که اعتماد به نفس بیشتری را به ما اضافه می کند رتبه بندی می کند. همچنین، شکستن زیر میانگین متحرک دوره 50 و 100 نشان دهنده دیگری است سیگنال نزولی. اگر خرس ها کنترل خود را حفظ کنید، ممکن است ببینیم شکستن زیر 75.65 (S1) پشتیبانی می کند و باید فشار پایین ادامه می یابد، ممکن است تست پایه پشتیبانی 73.85 (S2) را ببینیم. اگر گاوها زمام امور را بگیرند، ممکن است ببینیم شکستن بالا سطح مقاومت 78.40 (R1) و اگر در موقعیتی باشند شکستنسپس ما می توانیم ببینیم گاو نر تست مجدد در 80.75 (R2) مقاومت مانعی که به عنوان نزدیکترین سقف عمل می کند.

اگر سؤال یا نظری کلی در مورد این مقاله دارید، لطفاً مستقیماً به تیم تحقیقاتی ما به آدرس [email protected] ایمیل بزنید.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه در عوض یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.