• خانه
  • وبلاگ
  • اشتغال در بریتانیا می تواند کاتالیزوری باشد که BOE به آن نیاز دارد

اشتغال در بریتانیا می تواند کاتالیزوری باشد که BOE به آن نیاز دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اشتغال در بریتانیا می تواند کاتالیزوری باشد که BOE به آن نیاز دارد


انتظار می رود بریتانیا یک خبر خوب اقتصادی دیگر دریافت کند. اما پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه باعث می‌شود که ناامیدی به راحتی در بازار ظاهر شود. پس از اینکه مجموعه ای از موارد مثبت نتوانستند پوند را در چند روز معاملاتی افزایش دهند، سرمایه گذاران ممکن است امیدوار باشند که اطلاعات شغلی که فردا منتشر می شود، به نکات مثبتی برسد.

کلاس کارشناسی ارشد 728 در 90 [EN]

یکی از مسائلی که پوند را آزار می دهد، عدم تمایل ظاهراً BOE به اتخاذ موضع قوی تر در مورد کاهش تورم است. سایر بانک های مرکزی همزمان با حرکت رو به جلو BOE، نرخ ها را 50 و حتی 75 واحد پایه افزایش می دهند. تقسیم در رأی بر اعتماد نیز تأثیر می گذارد. هم فدرال رزرو و هم بانک مرکزی اروپا توانستند به طور شفاف و یکپارچه در مورد سیاست های خود رای دهند. اگر انشعاب در رای‌گیری حل شود – یا داده‌هایی وجود داشته باشد که نشان می‌دهد قطعنامه‌ای در راه است – سرمایه‌گذاران ممکن است به کاهش تورم BOE اعتماد بیشتری داشته باشند.

مرتب کردن خانه

این دو ناراضی تاکید کردند که تحریک اقتصاد مهمتر از مبارزه با تورم است. آخرین داده های تولید ناخالص داخلی ممکن است کاری برای کاهش این نگرانی ها انجام داده باشد زیرا بریتانیا موفق به جلوگیری از رکود شد. البته رشد 0.1 درصدی سه ماهه چندان قابل تحسین نیست و صندوق بین المللی پول هنوز پیش بینی خود را مبنی بر اینکه بریتانیا تنها کشور بزرگی است که رشد منفی را در سال جاری ثبت می کند، تغییر نداده است.

از سوی دیگر، دولت در سه ماهه گذشته 2.5 درصد هزینه ها را کاهش داد و اقتصاد همچنان در سبز باقی ماند. این مهم است زیرا مخارج دولت 45 درصد از تولید ناخالص داخلی کشور را تشکیل می دهد. این بدان معناست که بخش خصوصی بریتانیا موفق به دستیابی به رشد سه ماهه بیش از 1.1 درصد شده است.

وضعیت شغلی

این از وضعیت مثبت کار که در هفته آینده گزارش خواهد شد حمایت می کند. مشاغل خصوصی همچنان استخدام می کنند و انتظار می رود نرخ بیکاری در 3.8٪ باقی بماند. این پایین تر از سطح ساختاری است که جنبه منفی فشار دستمزد دارد.

آنچه BOE بیشتر به آن اهمیت می دهد درآمد متوسط ​​است، زیرا این می تواند به فشار تورمی تبدیل شود. انتظار می رود که درآمد در آنجا کمی کاهش یابد و از 5.9 درصد قبل به 5.7 درصد برسد. این نرخ بسیار کمتر از نرخ تورم است، به این معنی که کارگران بریتانیایی در طول زمان شاهد کاهش قدرت خرید خود هستند. برای چشم انداز بلندمدت اقتصاد خوب نیست. از سوی دیگر، این بدان معنی است که خطر کمی افزایش دستمزدها و قیمت ها وجود دارد که افزایش نرخ را ضروری تر می کند.

خبر خوب

توافق بر این است که تعداد مدعیان منفی 15.0K در مقایسه با افزایش 28.2 در قرائت قبلی خواهد بود. به یاد داشته باشید، هرچه این عدد کمتر باشد، برای اقتصاد بهتر است، زیرا نشان دهنده تعداد افرادی است که به دنبال مزایای بیکاری هستند. محدودیت نیروی کار حاکی از پویایی در اقتصاد خصوصی است. مشکل این است که دولت مجبور است کمتر هزینه کند، زیرا باید بهره بیشتری را پرداخت کند، زیرا BOE نرخ ها را برای کاهش تورم افزایش می دهد. این کاهش رشد عمومی بر تولید ناخالص داخلی تأثیر می گذارد و ادامه رشد BOE را بدون ایجاد اثرات منفی دشوار می کند. با این حال، اگر بازار کار همچنان انعطاف‌پذیری خود را نشان دهد، در نهایت می‌تواند مخالفان را متقاعد کند که کاهش تورم بدون آسیب‌رسانی زیاد به اقتصاد امکان‌پذیر است.

اخبار معاملاتی مستلزم دسترسی به تحقیقات عمیق بازار است – و این همان کاری است که ما بهترین کار را انجام می دهیم.

باز کردن یک حساب زنده