آیا واژگونی متوقف شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا واژگونی متوقف شده است؟


WTI / قیمت نفت ادامه دهید سقوط در طول چند مورد گذشته روزها با WTI رسیدن قیمت در زیر 70 دلار در هر بشکه دیروزبر پایین ترین مرحله که در ماه. به نظر می رسید که برخی وجود دارد حرکت به سمت بالا امروز، اما هنوز هم هست غیرمتقاعدکننده در حال حاضر پسندیدن یک سوال اساسی کلیدی ما یادآور میشویم نگرانی های بازار برای ممکن رکود اقتصادی و بنابراین الف کاهش وزن از جانب کالاها چشم انداز تقاضااما در عین حال توجه می کنیم که ایالات متحده بازار نفت باقی تنگ. در این گزارش قصد داریم به این موضوع بپردازیم کاتالیزورها رانندگی قیمت WTIبه خودتان امتیاز دهید چشم انداز آینده و نتیجه میگیرم با تحلیل تکنیکال.

نگرانی بازار در مورد تقاضای نفت

قیمت WTI شروع به رها کردن یک بار دیگر در دوشنبه و این نیست تعجب که رها کردن که در قیمت نفت همزمان شد با چین گزارش الف انقباض بر فعالیت اقتصادی در وسعتش بخش تولید در مورد گذشته ماه. نگرانی در بازار برای سمت تقاضا بر کره مایل به قوی تر می شوند پسندیدن چین است مصرف کننده عمده نفت و الف انقباض بر فعالیت اقتصادی که در بخش تولید ممکن است وجود داشته باشد اثر منفی همچنین در سمت تقاضا بر کره. اما این تنها نیست چین این است نگران دلواپسان نفت. چیز دیگری در انتظار ماست گرد بر تشدید سیاست پولیبا فدرال رزرو دیروز قیمت برای گردشگری یک بار دیگر از 25 امتیاز پایه و پاول رئیس فدرال رزرو در او کنفرانس مطبوعاتی با بیان اینکه این است “مناسب نیست به کاهش نرخ بهره“. این بدان معنی است که شما حتی باید بانک مکث او به یک مسیر پیاده روی امتیاز دهیدکه در بازار در حال حاضر انتظار می رود، می تواند ذخیره کند نرخ ها در بالا سطوح برای یک دوره زمانی طولانی متناقض انتظارات بازار برای کاهش نرخ بعد از تابستان. باید سیاست های پولی تنظیمات ماندن تنگ که ممکن است دارای یک انباشته به عقب نامطلوب اثر بر فعالیت اقتصادی و در نتیجه من وزن کم می کنم تقاضای نفت. توجه داشته باشید که تنها نیست فدرال رزرو که ترمز هم زد RBA غافلگیر شدن بر بازارها از جانب قیمت برای گردشگری بعد از مکث، بانک مرکزی اروپا هم افزایش نرخ از جانب 25 امتیاز پایهدر حالی که BoE انتظار می رود دنبال می کنم بر همان جاده بعدی یک هفته. بنابراین، به بیان ملایم، سمت تقاضا از جانب اقتصاد به نظر می رسد ادامه دارد زیر تهدیدکه می تواند در حال رشد است بر فشار رو به پایین بر کالاها قیمت.

واکنش اوپک

بر سمت معکوس، اوپک و هست متحدانشامل روسیه به نظر می رسد کاربرد آنها شرط به به طور داوطلبانه برش تولید از یک اضافی 1.16 میلیون بشکه در روز (bpd). مشخصه که علاوه بر این عربستان سعودی برش دادن تولید هم روسیه قائم مقام اولیه وزیر اسکندر نواک امروز اعلام کرد که روسیه است قابلیت ذخیره سازی خود کاهش تولید داوطلبانه بر 500 هزار بشکه در روزاز جانب فوریه در حالی که پایان سال. بنابراین اوپکبا سمت تولید به نظر می رسد باقی می ماند تنگاما این قبلا بود به قیمت توسط بازار و با بدون کاهش تولید اضافی از جانب یک کارتل تولید نفت بر افقمی تواند بازی کند یک نقش کوچک که در اقدام قیمت نفت.

وضعیت بازار نفت آمریکا

این دلار آمریکا تولید نفت سطوح برخاسته بود پایدار در ابتدا دو ماه از جانب سالهر چند این روند به نظر می رسید که بود متوقف شد. ما توجه می کنیم که عدد بر عملیات سکوهای نفتی که در ایالات متحده باقی نسبت فامیلی پایدار در گذشته دو ماهفقط در زیر 600. از طرفی نمی توانیم من انداختم در اظهار نظر در این مورد ایالات متحده ذخایر نفتی او بود حذف کردن با API گزارش الف جذب از -3.939 میلیون بشکه و EIA آ جذب 1.280- میلیون بشکه عملا مشخص کردن بر تنگی از جانب بازار نفت آمریکا پسندیدن سطوح تولید بود نه توانایی کاری را داشتن رسیده است جستجو کردن. با این حال هر دو نسخه ها تمایل به ترک تاجران نفت بدون تاثیر پسندیدن قیمت نفت ادامه داد به کاهش می یابد بعد از بر نسخه ها از این رو ایالات متحده بازار نفت تنگی به نظر می رسد بیش از حد تا حد زیادی با هزینه در از بازارها. با وجود الف می ایستم که در رها کردن بر قیمت نفت امروزبر بالا آمدن می توان اثباتش کن بودن موقت و الف فقط تصحیح باید اساسی نگرانی ها برای سمت تقاضا بر کره نباش مطرح کرد یا باید داشته باشد بدون اضافی سفت شدن بر تولید نفت.

تحلیل فنی

نمودار WTI Cash 4H

  • پشتیبانی: 66.50 (S1)، 64.00 (S2)، 61.50 (S3)
  • مقاومت: 71.00 (R1)، 74.00 (R2)، 77.00 (R3)

دارم نگاه میکنم نمودار 4 ساعته WTI Cash مشاهده می کنیم خام بازنده بر کف زیر پای توشیرجه رفتن در او پایین ترین سطوح تقریبا دو سال و نیماما پس از آن به سرعت برگشت به 68 دلار در هر بشکه سطح به عنوان معامله گران افراط در برخی از کاهش در خرید. یک را نگه می داریم چشم انداز نزولی جانبداری برای کالا داده شده کاهش شدید و حمایت از پرونده ما است نشانگر RSI پایین تر از ما نمودار 4 ساعته که در حال حاضر مقدار 25 را ثبت می کند که برجسته می شود احساسات نزولی شدید محیط اطراف WTI. با این حال، باید توجه داشته باشیم که این حرکت در حال ظهور است بیش از حد کشیده شده و الف اصلاح احتمالی یا تثبیت نزدیک به 65.50 دلار (S1) پایه پشتیبانی شاید ناشی از. باید خرس ها ادامه دهید من سلطنت می کنم بیش از و بزرگ می کنم بر کمبود گاو نرما میتوانیم ببینیم نهایی قطع کردن زیر 66.50 دلار (S1) سطح پشتیبانی با اقدام قیمت لبه زدن نزدیک تر به تازه 64.00 دلار (S2) سطح پشتیبانی. زیر مفرط شرایط فروشحتی ممکن است ببینیم خام قیمت سقوط به 61.50 (S3) پایهرسیدن سطوح یک بار قبلا در اوت بر 2021. از سوی دیگر باید گاو نر شروع کنید انباشت ج، ممکن است شاهد صعود و شکست در بالا باشیم 71.00 (R1) سطح مقاومت و حرکت به 74.00 (R2) سد مقاومت.

سلب مسئولیت:
این اطلاعات مشاوره سرمایه گذاری یا توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفته نمی شود، بلکه یک ارتباط بازاریابی است. IronFX مسئولیتی در قبال داده ها یا اطلاعات ارائه شده توسط اشخاص ثالث، ارجاع شده یا لینک شده، در این ارتباط ندارد.

مشترک شدن در خبرنامه ما