• خانه
  • وبلاگ
  • آیا خرس ها برای آخرین فشار در حرکت 5 نزدیک 0.593 قدرت کافی خواهند داشت؟

آیا خرس ها برای آخرین فشار در حرکت 5 نزدیک 0.593 قدرت کافی خواهند داشت؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


آیا خرس ها برای آخرین فشار در حرکت 5 نزدیک 0.593 قدرت کافی خواهند داشت؟

برای جفت ارز AUDUSD، یک زیگزاگ سه گانه نزولی در بلند مدت Ⓦ-Ⓧ-Ⓨ-Ⓧ-Ⓩ تشکیل می شود، که در آن موج اولیه Ⓩ یک زیگزاگ نزولی ساده (A)-(B)-(C) است. موج میانی (B) این زیگزاگ به شکل یک زیگزاگ ساده صعودی ABC است که با حروف قرمز مشخص شده است.

در حال حاضر یک موج ضربه ای (C) در حال شکل گیری است که از امواج فرعی ثانویه 1-2-3-4-5 تشکیل شده است. موج مینور 3 نیز به پنج موج فرعی تقسیم می شود که با اعداد رومی سبز در دایره امضا شده اند.

به احتمال زیاد، توسعه موج تصحیح جانبی 4 چندی پیش تکمیل شد، پس از آن، بازار در موج ضربه ای 5 به حرکت خود ادامه داد. طول موج 5 را می توان در مقایسه با موج 3 پیش بینی کرد، جایی که ما 3 را برای آن در نظر می گیریم. 100%

بر اساس این ملاحظات، می‌توان نتیجه گرفت که موج 5 ممکن است نزدیک به 0.593 خاتمه یابد، زیرا در این سطح روی خطوط فیبوناچی حرکت نزولی 3 روی 50% خواهد بود. بنابراین، طبق گزینه اصلی، کاهش جفت ارز است. ممکن .

آیا خرس ها برای آخرین فشار در حرکت 5 نزدیک 0.593 قدرت کافی خواهند داشت؟

اگر یک سناریوی جایگزین را در نظر بگیریم، می توانیم فرض کنیم که موج اصلاحی 4 که در حال حاضر در حال شکل گیری است، هنوز به طور کامل تکمیل نشده است. این موج می تواند شکل یک موج تصحیح عمیق تری نسبت به نسخه اصلی داشته باشد.

بنابراین، گاوها فقط می‌توانستند قسمت اول تصحیح 4 را بسازند، یعنی ما می‌توانستیم یک موج دقیقه‌ای ضربه‌ای کاملاً شکل‌گرفته ⓐ و یک موج تصحیح ⓑ را ببینیم که نزدیک به اتمام است.

هنگامی که ⓑ به طور کامل تکمیل شد، ممکن است بازار در یک موج ضربه ای جدید ⓒ به ناحیه 0.648 افزایش یابد. در این سطح، کل موج اصلاحی 4 روی خطوط فیبوناچی ضربه نزولی قبلی 3 روی 38.2 درصد خواهد بود. سپس، پس از تکمیل کامل موج 4، می توان انتظار کاهش موج کوچک 5 را داشت.

بنابراین، تفاوت اصلی بین گزینه زیربنایی و جایگزین این است که آیا موج 4 به صورت یک اصلاح جانبی کم عمق به پایان رسیده است یا هنوز شاهد تکمیل آن نیستیم و رشد در آن تا قیمت های بالاتر ادامه خواهد یافت.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد AUD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.