• خانه
  • وبلاگ
  • آیا اوراق بادوام ایالات متحده می تواند شاخص های ایالات متحده را تقویت کند؟

آیا اوراق بادوام ایالات متحده می تواند شاخص های ایالات متحده را تقویت کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا اوراق بادوام ایالات متحده می تواند شاخص های ایالات متحده را تقویت کند؟


شاخص های ایالات متحده طی دو جلسه گذشته به شدت کاهش یافته است. عوامل متعددی وجود داشت، اما سمپوزیوم جکسون هول در اواخر هفته به عنوان یک کاتالیزور خطر در نظر گرفته می شود. اما در شروع معاملات امروز، PMI بهتر از حد انتظار در اروپا به بازیابی ریسک پذیری کمک کرد.

با توجه به نگرانی های کلی در مورد سلامت اقتصاد ایالات متحده، کالاهای بادوام می توانند عامل مهمی در احساس خطر باشند. سرمایه گذاران و مدیران عامل می توانند در مورد اینکه اقتصاد را به کجا می بینند صحبت کنند، اما آنچه واقعاً مهم است این است که پول خود را در کجا قرار می دهند.

شرط بندی چیست؟

کالاهای بادوام به عنوان یک فشارسنج از انتظارات اقتصاد در نظر گرفته می شوند، زیرا آنها نشان دهنده سرمایه گذاری های بزرگی هستند که شرکت ها انتظار دارند طی یک دوره چند ساله آن را جبران کنند. آنها همچنین تمایل بیشتری به احتیاط دارند زیرا شرکت این کار را نمی کند آنها دارند تا آنجایی که نیاز به خرید لوازم دارد، یک کارخانه جدید باز کند. بنابراین، افزایش کالاهای بادوام عموماً به عنوان نشانه ای تلقی می شود که کسب و کارها معتقدند در کوتاه مدت بودجه کافی دارند و در میان مدت و بلندمدت انتظار رشد دارند.

این امر به ویژه در دوره‌هایی که نرخ بهره بالاتر است، اهمیت دارد، زیرا بسیاری از کالاهای بادوام به صورت اعتباری خریداری می‌شوند. با افزایش نرخ بهره، کسب و کارها برای توجیه گرفتن وام برای خرید تجهیزات بیشتر، به نرخ بازده بالاتری نیاز دارند. با واکنش مردم به سرفصل ها، احساسات مصرف کننده می تواند کمی بی ثبات تر باشد. کسب‌وکارها معمولاً قبل از خرج کردن مبالغ هنگفت، رویکرد سنجیده‌تر و سخت‌گیرانه‌تری دارند.

آنچه در داده ها اهمیت دارد

ممکن است برخی از تحریف ها از دو جهت وارد سفارشات کالاهای بادوام شود، اما مهم ترین مسئله در حال حاضر حفاظت است. افزایش هزینه های دفاعی به دلیل تشدید تنش های ژئوپلیتیکی می تواند تعداد سفارشات کالاهای بادوام را افزایش دهد. مخارج دفاعی توسط دولت اختیاری است، بنابراین رقم دفاعی سابق معمولاً همان چیزی است که بازار روی آن تمرکز می کند.

اگرچه اخیراً علاقه بیشتری به تعداد حمل و نقل وجود داشته است زیرا تولید خودرو محدود است. اما حمل و نقل صنعتی در حال افزایش است. به عنوان مثال، Paccar افزایش 17 درصدی در تحویل کامیون های جدید را نسبت به سال گذشته گزارش کرد. اگر قرار است اقتصاد بهبود یابد و مشکلات زنجیره تامین حل شود، به کامیون‌های بیشتری به همراه واگن‌های ریلی بیشتری نیاز خواهد بود. از سوی دیگر، عملکرد ضعیف اقتصادی می تواند بر فروش هواپیما تاثیر بگذارد.

مراقب چه چیزی باشیم

عنوان انتظار می رود سفارشات کالاهای بادوام در ماه جولای به 0.6 درصد کاهش یابد در مقایسه با 1.9 درصد قبلی. این در شرایطی اتفاق می افتد که تورم ماهانه ثابت گزارش شود. انتظار می رود کالاهای بادوام به استثنای حمل و نقل 0.2 درصد افزایش داشته باشد. در مقایسه با 0.3 درصد در ماه ژوئن. انتظار می رود کالاهای بادوام، به استثنای دفاع، به 0.3 درصد در مقایسه با 0.4 درصد قبلی برسد.

از پیش‌بینی‌ها، می‌توان دریافت که بزرگترین متغیر حمل‌ونقل است و سرمایه‌گذاران انتظار دارند شرکت‌ها هزینه‌ها را کاهش دهند. این قابل درک است زیرا خرده فروشان بزرگی مانند Walmart، Target و Home Depot همگی گزارش داده اند که موجودی زیادی دارند.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد USD با Orbex آزمایش کنید – اکنون حساب خود را باز کنید.