• خانه
  • وبلاگ
  • آنچه معامله گران فارکس باید به این فصل درآمد توجه کنند

آنچه معامله گران فارکس باید به این فصل درآمد توجه کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آنچه معامله گران فارکس باید به این فصل درآمد توجه کنند


فصل سود شرکت ها در درجه اول بر بازار سهام تأثیر می گذارد. اما اینکه کسب و کارها چقدر خوب کار می کنند، جزء اصلی اقتصاد است. و بسیاری از شرکت‌های گزارش‌دهنده آنقدر بزرگ هستند که می‌توانند راهنمایی‌هایی برای بازارهای گسترده‌تر ارائه کنند. اگر به دنبال این هستید که چه زمانی و آیا ایالات متحده در سال جاری وارد رکود می شود، احتمالاً سرنخ های زیادی در گزارش های درآمد وجود دارد.

پاورقی وبلاگ برنامه تلفن همراه EN

سیاست پولی احتمالاً حداقل تحت تأثیر برخی از گزارش هایی است که در روزهای آینده منتشر می شود. فراموش نکنیم که پس از اینکه چندین بانک منطقه ای با افزایش نرخ بهره مجبور به ورشکستگی شدند، فدرال رزرو مجبور شد برای تقویت سیستم بانکی ایالات متحده مبارزه کند. تغییر بزرگ QT در آن زمان بازارهای ارز را تکان داد. عواقب این امر در صورتحسابهای بانکی بعدی گزارش خواهد شد.

آنچه انتظار می رود

فصل سود به طور غیر رسمی با انتشار بانک های بزرگ ایالات متحده آغاز می شود. در هفته پس از آن، گزارش های شرکت های اروپایی افزایش یافت. ژاپن احتمالاً در سال جاری پس از مذاکرات در مورد دستمزدهای بالاتر و رشد تولید ناخالص داخلی مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت. شرکت های ژاپنی معمولا در اواخر ماه گزارش می دهند. در حدود چهار هفته، بازارها به‌روزرسانی کاملی از اقتصاد دریافت می‌کنند که عمیق‌تر از هر یک از شاخص‌های اصلی اقتصادی است. و در طول این مدت چرخه تصمیم گیری نرخ بهره و داده های تولید ناخالص داخلی و همچنین داده های معمول وجود دارد.

بانک ها احتمالاً دوباره در کانون توجه بازارها قرار می گیرند زیرا آنها بیشترین حساسیت را نسبت به افزایش نرخ بهره دارند. در حالی که این معمولاً به معنای سود بیشتر برای بانک ها است، چیزی که معامله گران فارکس ممکن است بیشتر به آن علاقه مند باشند، تولید وام و سپرده است. با سخت شدن شرایط اعتباری و ممکن است اقتصاد در آستانه رکود باشد، به طور کلی میزان وام کاهش می یابد. نرخ بهره بالا و افزایش کنترل، هزینه وام گرفتن پول را افزایش می دهد. این بدان معناست که مردم کمتر خرج می کنند، سرعت پول کاهش می یابد و نقدینگی کمتری وجود دارد. همه اینها به کندی اقتصاد کمک می کند.

بخش های اصلی

از سوی دیگر، اگر اقتصاد به احتمال زیاد از رکود اجتناب کند، سایر بخش‌ها سود خواهند دید. مخارج خرده‌فروشی با خرده‌فروشان بزرگی مانند Walmart، Carrefour، Tesco و غیره افزایش مداومی را نشان خواهد داد. افزایش سود و کاهش موجودی ها را گزارش می دهند. اگر مردم نسبت به امور مالی شخصی خود اطمینان داشته باشند، مخارج اختیاری افزایش می یابد، که می توان آن را در فروش بلیط هواپیما مشاهده کرد.

یکی از عناصر کلیدی که باید روی آن تمرکز کرد، تأثیر آن بر قیمت گذاری است. تاکنون، بسیاری از شرکت ها افزایش فروش را گزارش کرده اند – اما حجم واقعی در حال کاهش است. یعنی بهبودهایی در سود که شرکت ها مشاهده می کنند ناشی از تورم بالاتر است و افزایش واقعی ارزش نیست. مصرف کنندگان کمتر خرید می کنند – آنها فقط برای آن هزینه بیشتری می پردازند. معکوس شدن این روند به متقاعد کردن معامله گران و بانک مرکزی کمک می کند که تورم در نهایت در حال کاهش است و پایین باقی خواهد ماند. این می تواند نشان دهنده افزایش بیش از حد در نرخ بهره باشد.

بازیکنان بزرگ

در نهایت، برخی از نام‌های کلیدی وجود دارند که توانایی تغییر احساسات بازار را دارند که مستقیماً بر فارکس تأثیر می‌گذارد. این شامل شرکت هایی مانند FedEx می شود که یک شرکت لجستیکی بزرگ است. اگر در بسته های ارسالی تاخیر مشاهده شود، بازارها این را به عنوان کاهش تقاضای مصرف کننده تفسیر می کنند و به سمت پناهگاه های امن می روند. والمارت به همین دلیل در دسته مشابهی قرار دارد.

علی بابا به دلیل حضور گسترده در چین، پیشرو اقتصاد چین محسوب می شود. اگر درآمد آن ضعیف‌تر باشد، می‌تواند نگرانی‌هایی را برای دومین اقتصاد بزرگ جهان ایجاد کند و قیمت کالاها را کاهش دهد. به هر حال، عربستان سعودی آرامکو نه تنها بزرگترین شرکت در جهان است، بلکه می تواند بینش ارزشمندی را در مورد نحوه عملکرد قیمت نفت خام در آینده، که بر دلار کانادا تأثیر می گذارد، ارائه دهد.

استراتژی خود را در مورد نحوه عملکرد CAD در برابر Orbex آزمایش کنید

باز کردن یک حساب زنده